کلاهبرداری خودرویی ۵۰ میلیارد تومانی از آشنایان

کلاهبرداری خودرویی ۵۰ میلیارد تومانی از آشنایان

کلاهبرداری خودرویی ۵۰ میلیارد تومانی از آشنایان

به گزارش پایگاه خبری امداد خودرو ایران به نقل از فارس درباره موضوع کلاهبرداری خودرویی ۵۰ میلیارد تومانی از آشنایان، محمد نادربیگی. رئیس پلیس راه استان البرز، امروز در جمع اصحاب رسانه، گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری با وعده فروش خودرو به پایگاه یکم پلیس آگاهی، رسیدگی به پرونده در دستورکار کارآگاهان قرار گرفت. وی افزود: بررسی‌ های اولیه ماموران حکایت از این داشت. که متهم از کارمندان یکی از بیمارستان‌ های شهر کرج بوده که با ادعای نفوذ در شرکت‌ های خودروسازی، مبالغی. را از همکاران خود جهت تحویل خودرو صفر تحویل و متواری شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز. با اشاره به اینکه متهم برای جلب اعتماد مالباختگان در ابتدا به چند تن از همکاران خود ماشین تحویل داده بود. خاطر نشان کرد: در ادامه با انجام تحقیقات پلیسی و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی این شخص در شهر کرج شناسایی و دستگیر می‌شود. این مقام انتظامی با بیان اینکه تاکنون 27 نفر از مالباختگان این پرونده شناسایی شده‌اند. گفت: ارزش کلاهبرداری صورت گرفته توسط متهم حدود 50 میلیارد ریال برآورد شده است.

کلاهبرداری خودرویی ۵۰ میلیارد تومانی از آشنایان

نادربیگی در پایان از تکمیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد. و گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم از اعتماد بی‌مورد به افراد ناشناس و کسانی که خود را دارای نفوذ .در ادارات دولتی و شرکت‌های مختلف اعلام می‌کنند. خودداری کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا