امداد خودرو بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی- امداد ماشین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی- حمل خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی – امداد ماشین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی – حمل خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

با وجود این حقیقت که در هر ساعاتی از شبانه روز احتمال بروز مشکل در اتومبیل اعم از نقص فنی و یا سوانح جاده ای مانند تصادف، وجود دارد و امکان حرکت اتومبیل نیست امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی از طریق ناوگان های آماده خود در سطح شهر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و حومه و سایر منطقه های کشور آماده ی همراهی این عزیزان می باشد.

امداد خودرو ایران از طریق راه های ارتباطی مختلف و آسان 24 ساعته پاسخ گوی مردم عزیز ایران می باشد. همکاران ما پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز به منظور برطرف ساختن مشکل و یا حمل خودرو به محل اعزام می شوند.

تعدادی از خدمات امداد خودرو ایران

 • خدمات تعمیرگاهی بزرگراه آیت الله هاشــمی رفسنجانی،
 • خدمات سیار بزرگراه آیت الله هاشـمــی رفسنجانی،
 • خدمات در محل کار  و یا درب منزل،
 • خدمات تلفتی و مشاوره ای بزرگراه آیت الله هاشمــی رفسنجانی،
 • خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان بزرگراه آیت الله هاشمی رفــسنجانی و سرتاسر کشور

شماره تماس امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفــسنجانی

امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی : 02191014367

خودرو بر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی : 02191014367

امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی : 02191014367

در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر ساعتی از شبانه روز و در سراسر کشور می‌ توانید با یکی از تلفن‌ های امداد خودرو  ارتباط بر قرار کرده، تا امدادگران شرکت امداد خودرو ایران به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودرو ی شما نمایند.

امداد-خودرو-تهران -حمل-ماشین-تهران -امداد-خودرو-تهران
امداد-خودرو-بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی -حمل-ماشین-بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی -امداد-خودرو-بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

معرفی امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

امداد خودرو ایران، نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی را در سراسر کشور دارا بوده که با داشتن مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های خودرو ی امدادی سبک و سنگین، به خدمات در سرتاسر بزرگراه آیت الله هاشـــمی رفسنجانی به صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود می پردازد.

خودرو بر تهران - ماشین بر تهران

خدمات سیار امداد خودرو ایران

از مهم‌ترین خدمات شركت امداد خودرو ایران ارائه خدمات امدادی سیار است. كه از سال ۱۳۷۹ شركت امداد خودرو ایران با ارائه این خدمت كار خود را در این زمینه ارائه آغاز ساخت.

خدمات قابل ارائه امدادی:

 • راه اندازی تلفنی
 •  خدمات عمومی امدادی
 •  امداد سریع
 •  امداد پلاس
 •  امداد گلس
 • سرویس­ در محل (AUTOCLICK)
 •  حمل خودرو
 •  امداد سوئیچ

شماری از دلایل مهم که حضور امداد خودرو ایران را ضروری می نماید:

 •  افزايش شمار وسایل نقلیه توليدي توسط گروه صنعتي ايران خودرو و افزایش خریداران و تنوع آن ها در سراسر كشور
 •  نبود و یا کمبود مركز هایی به منظور ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و مفید به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 •  افزايش نياز ها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش
 •  ضرورت توجه و رفع اين نياز ها و تولد انتظار های روز و جدید

امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشــمی رفسنجانی

خودرو بر بزرگراه آیت الله هاشـــــمی رفسنجانی

خودروبر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

ماشین بر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

یدک کش بزرگراه آیت الله هاشــمی رفسنجانی

خودروبر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنـــجانی

امداد ماشین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

حمل خودرو سیار بزرگراه آیت الله هاشــمی رفسنجانی

امداد ماشین در بزرگراه آیت الله هاشــمی رفسنجانی

خودروسوار بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

کفی حمل خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

امدادخودرو سیار بزرگراه آیت الله هاشــمی رفسنجانی

سید مهدی حسینی رئیس امور صنفی امداد خودرو کشور: در جست و جوی امداد خودرو در موتور های جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابر می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

دکتر حسینی نیری

برای جا به جا کردن خودروهای خراب شده و تصادفی و خودروهای صفر و نیز شاسی بلند به صورت درون شهری و یا برون شهری با نازلترین قیمت و جا به جایی سریع و مطمعن خودرو های شما عزیزان با خودروبر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی در خدمتتان هستیم.

خدمات امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی در سطح استان بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

امداد خودرو بزرگراه آیـــت الله هاشــمی رفســنجانی، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

خدمات امداد خودرو ایران می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

امداد خودرو کشوری

نحوه تماس با امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

شاید برای معدود راننده ای پیش نیامده باشد که در هنگام رانندگی برای رسیدن به مقصد اتومبیل وی دچار مشکل ناگهانی نشود. گاهی تعمیر و رفع این نوع مشکلات بدون ابزار و یا بدون متخصص امکان پذیر نیست. امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی بهترین راه حل برای رفع این مشکل و زدودن استرس و نگرانی از شخص راننده گرامی و سایر سر نشینان خودرو است. با تماس با امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، نمایندگان کار کشته امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا جابه جایی خـــودرو شما به نزدکی ترین مرکز امدادی می نمایند.

امداد خــــودرو بزرگراه آیت الله هاشــــمی رفســـنجانی

 • امدادخودرو آزاد راه بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • امداد جاده ای اتوبان بزرگراه آیت الله هاشــمی رفسنجانی
 • امداد خـــــودرو جاده ای بزرگــــــراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • خودرو بر فوری بزرگراه آیت الله هاشـــمی رفسنجانی
 • خودرو سوار شبانه روزی بزرگراه آیـــتت الله هاشــمی رفسنجانی
 • یدک کش آزادراه بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • خودرو سوار جاده ای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

خدمات ارتباطی

این خدمت شامل پاسخ گویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان و مشاوره فنی می باشد.

درصورت امکان راه اندازی خودرو توسط سرنشین، کارشناسان مرکز پاسخگویی امداد خودرو ایران در تمامی ساعت در طول شبانه روز آماده برای راهنمایی های فنی هستند.

بسیاری از مشکلات که توسط مشتری به کارشناسان خبره مرکز پاسخگویی امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفســنجانی بیان می شود، قابل برطرف سازی توسط تماس گیرنده در محل است. کارشناسان فنی مستقر در مرکز پاسخگویی تا جایی که امکان دارد تلاش می کنند با ارائه راهنمایی و راهکار های مناسب و تخصصی در بازگشت خودرو به حالت عادی به تماس گیرنده وظایف خود را به شایسته ترین حالت انجام دهند. شایان ذکر است، این خدمات توسط امداد خودرو ایران در راستای سیاست های مشتری مداری گروه صنعتی ایران خودرو به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

امداد خودرو تهران - ماشین بر تهران
امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسـنجانی – ماشین بر بزرگراه آیت الله هاشمی رفســنجانی

امداد سوئیچ

شرکت امدادخودرو ایران برای رفع مشکل جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درها نیز چاره‌ای اندیشیده است و  اقدام به راه‌اندازی سرویسی جدید جهت ارائه خدمات در زمینه قفل و سوئیچ خودرو کرده است.

این سرویس که “امداد سوئیچ” نامگذاری شده است شامل خدمات گسترده و متنوعی است که می‌تواند در شرایط اضطراری، مالکان محصولات شرکت ایران خودرو را یاری کند. یکی از اولین و ساده‌ترین مشکلاتی که برای خودروهای امروزی به دفعات پیش خواهد آمد، جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درب‌ها و یا مشکل در تعریف سوئیچ است که در نتیجه آن به دلیل وجود سیستم ضد سرقت ایموبلایزر خودرو روشن نخواهد شد.

بنابراین استفاده از خدمات این سرویس می‌تواند بسیار کاربردی و حیاتی باشد. همچنین معمولاً در زمان بروز مشکلاتی از این قبیل، خودرو قادر به روشن شدن یا حرکت نخواهد بود و مالک وسیله نقلیه نیاز به امدادرسانی در محل خواهد داشت بنابراین ضرورت راه‌اندازی چنین سرویسی بیش از پیش به چشم می‌آید.
با راه‌اندازی این سرویس، سبد خدمات شرکت امداد خودرو ایران در حال تکمیل بوده و این شرکت سعی می کند تمامی خدماتی که قابلیت اجرا در محل مشتری را دارد ارائه دهد تا به این شکل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، مشتریان محصولات ایران‌خودرو بتوانند از خدمات فنی و امدادی مطمئن و استاندارد و قطعات یدکی اصلی بهرمند شوند.

Iran Car Relief Services

 Sabashahremdad khodro

khodro bar Sabashahr

khodro bar Sabashahr

yadak kesh Sabashahr

hamle khodro Sabashahr

khodrobar Sabashahr urmia

khodrobar  Sabashahr Sabashahr

car transfer from Sabashahr to tehran

 transfer car from Sabashahr to Sabashahr

car transfer from Sabashahr to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

موقعیت مکانی امداد خودرو بزرگراه آیت الله هاشمی رفسـنجانی روی نقشه گوگل 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا