امداد خودرو سمنان

امداد خودرو سمنان،استان سمنان – امداد ماشین سمنان،استان سمنان – حمل خودرو سمنان،استان سمنان

امداد خودرو سمنان،استان سمنان – امداد ماشین سمنان،استان سمنان – حمل خودرو سمنان،استان سمنان

با وجود این حقیقت که در هر ساعاتی از شبانه روز احتمال بروز مشکل در اتومبیل اعم از نقص فنی و یا سوانح جاده ای مانند تصادف، وجود دارد و امکان حرکت اتومبیل نیست امداد خودرو از طریق ناوگان های آماده خود در سطح شهر سمنان،استان سمنان و حومه و سایر منطقه های کشور آماده ی همراهی این عزیزان می باشد.

امداد خودرو ایران از طریق راه های ارتباطی مختلف و آسان 24 ساعته پاسخ گوی مردم عزیز ایران می باشد. همکاران ما پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز به منظور برطرف ساختن مشکل و یا حمل خودرو به محل اعزام می شوند.

تعدادی از خدمات امداد خودرو ایران

 • خدمات تعمیرگاهی سمنان،استان سمنان،
 • خدمات سیار سمنان،استان سمنان،
 • خدمات در محل کار  و یا درب منزل،
 • خدمات تلفتی و مشاوره ای سمنان،استان سمنان،
 • خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان سمنان و سرتاسر کشور

شماره تماس امداد خودرو سمنان،استان سمنان

امداد خودرو سمنان،استان سمنان : 02391011501

امداد خودروسمنان،استان سمنان : 02391011501

امدادخودرو سمنان،استان سمنان : 02391011501

در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر ساعتی از شبانه روز و در سراسر کشور می‌ توانید با یکی از تلفن‌ های امداد خودرو  ارتباط بر قرار کرده، تا امدادگران شرکت امداد خودرو ایران به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودرو ی شما نمایند.

خودروبر سمنان،استان سمنان - امداد ماشین سمنان،استان سمنان - حمل خودرو سمنان،استان سمنان
امداد خودرو سمنان،استان سمنان – امداد ماشین سمنان،استان سمنان – حمل خودرو سمنان،استان سمنان

معرفی امداد خودرو سمنان،استان سمنان

امداد خودرو ایران، نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی را در سراسر کشور دارا بوده که با داشتن مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های خودرو ی امدادی سبک و سنگین، به خدمات در سرتاسر سمنان،استان سمنان به صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود می پردازد.

خودروبر سمنان،استان سمنان - امداد ماشین سمنان،استان سمنان - حمل خودرو سمنان،استان سمنان
امداد خودرو سمنان،استان سمنان – امداد ماشین سمنان،استان سمنان – حمل خودرو سمنان،استان سمنان

خدمات سیار امداد خودرو ایران

از مهم‌ترین خدمات شركت امداد خودرو ایران ارائه خدمات امدادی سیار است. كه از سال ۱۳۷۹ شركت امداد خودرو ایران با ارائه این خدمت كار خود را در این زمینه ارائه آغاز ساخت.

خدمات قابل ارائه امدادی:

 • راه اندازی تلفنی
 •  خدمات عمومی امدادی
 •  امداد سریع
 •  امداد پلاس
 •  امداد گلس
 • سرویس­ در محل (AUTOCLICK)
 •  حمل خودرو
 •  امداد سوئیچ

شماری از دلایل مهم که حضور امداد خودرو ایران را ضروری می نماید:

 •  افزايش شمار وسایل نقلیه توليدي توسط گروه صنعتي ايران خودرو و افزایش خریداران و تنوع آن ها در سراسر كشور
 •  نبود و یا کمبود مركز هایی به منظور ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و مفید به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 •  افزايش نياز ها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش
 •  ضرورت توجه و رفع اين نياز ها و تولد انتظار های روز و جدید

امداد خودرو سمنان،استان سمنان

امداد خودروسمنان،استان سمنان

امدادخودروسمنان،استان سمنان

ماشین بر سمنان،استان سمنان

یدک کش سمنان،استان سمنان

امـداد خودرو سمنان،استان سمنان

امداد ماشین سمنان،استان سمنان

حمل خودرو سیار سمنان،استان سمنان

امداد ماشین در سمنان،استان سمنان

خودروسوار سمنان،استان سمنان

کفی حمل خودرو سمنان،استان سمنان

امدادخودرو سیار سمنان،استان سمنان

سید مهدی حسینی رئیس امور صنفی امداد خودرو کشور: در جست و جوی امداد خودرو در موتور های جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابر می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

دکتر حسینی نیری

برای جا به جا کردن خودروهای خراب شده و تصادفی و خودروهای صفر و نیز شاسی بلند به صورت درون شهری و یا برون شهری با نازلترین قیمت و جا به جایی سریع و مطمعن خودرو های شما عزیزان با امداد خودرو سمنان،استان سمنان در خدمتتان هستیم.

خدمات امداد خودرو سمنان،استان سمنان در سطح استان سمنان

خـــودرو بر سمنان،استان سمنان، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

خدمات امداد خودرو ایران می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

امداد خودرو کشوری

نحوه تماس با امداد خودرو سمنان،استان سمنان

شاید برای معدود راننده ای پیش نیامده باشد که در هنگام رانندگی برای رسیدن به مقصد اتومبیل وی دچار مشکل ناگهانی نشود. گاهی تعمیر و رفع این نوع مشکلات بدون ابزار و یا بدون متخصص امکان پذیر نیست. خــــــودرو بر سمنان،استان سمنان بهترین راه حل برای رفع این مشکل و زدودن استرس و نگرانی از شخص راننده گرامی و سایر سر نشینان خودرو است. با تماس با خــودروبر سمنان،استان سمنان، نمایندگان کار کشته امـداد خودرو سمنان،استان سمنان درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا جابه جایی خــودرو شما به نزدکی ترین مرکز امـــدادی می نمایند.

امداد خودرو سمنان،استان سمنان

 • امدادخودرو آزاد راه سمنان،استان سمنان
 • امــداد جاده ای اتوبان سمنان،استان سمنان
 • خـــودرو بر جاده ای سمنان،استان سمنان
 • خــودرو بر فوری سمنان،استان سمنان
 • خــودرو سوار شبانه روزی سمنان،استان سمنان
 • یدک کش آزادراه سمنان،استان سمنان
 • خــودرو سوار جاده ای سمنان،استان سمنان

خدمات ارتباطی

این خدمت شامل پاسخ گویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان و مشاوره فنی می باشد.

درصورت امکان راه اندازی خودرو توسط سرنشین، کارشناسان مرکز پاسخگویی امداد خودرو ایران در تمامی ساعت در طول شبانه روز آماده برای راهنمایی های فنی هستند.

بسیاری از مشکلات که توسط مشتری به کارشناسان خبره مرکز پاسخگویی خـــودرو بر سمنان،استان سمنان بیان می شود، قابل برطرف سازی توسط تماس گیرنده در محل است. کارشناسان فنی مستقر در مرکز پاسخگویی تا جایی که امکان دارد تلاش می کنند با ارائه راهنمایی و راهکار های مناسب و تخصصی در بازگشت خودرو به حالت عادی به تماس گیرنده وظایف خود را به شایسته ترین حالت انجام دهند. شایان ذکر است، این خدمات توسط امداد خودرو ایران در راستای سیاست های مشتری مداری گروه صنعتی ایران خودرو به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

خودروبر سمنان،استان سمنان - امداد ماشین سمنان،استان سمنان - حمل خودرو سمنان،استان سمنان
امداد خودرو سمنان،استان سمنان – امداد ماشین سمنان،استان سمنان – حمل خودرو سمنان،استان سمنان

امداد سوئیچ

شرکت امدادخودرو ایران برای رفع مشکل جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درها نیز چاره‌ای اندیشیده است و  اقدام به راه‌اندازی سرویسی جدید جهت ارائه خدمات در زمینه قفل و سوئیچ خودرو کرده است.

این سرویس که “امداد سوئیچ” نامگذاری شده است شامل خدمات گسترده و متنوعی است که می‌تواند در شرایط اضطراری، مالکان محصولات شرکت ایران خودرو را یاری کند. یکی از اولین و ساده‌ترین مشکلاتی که برای خودروهای امروزی به دفعات پیش خواهد آمد، جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درب‌ها و یا مشکل در تعریف سوئیچ است که در نتیجه آن به دلیل وجود سیستم ضد سرقت ایموبلایزر خودرو روشن نخواهد شد.

بنابراین استفاده از خدمات این سرویس می‌تواند بسیار کاربردی و حیاتی باشد. همچنین معمولاً در زمان بروز مشکلاتی از این قبیل، خودرو قادر به روشن شدن یا حرکت نخواهد بود و مالک وسیله نقلیه نیاز به امدادرسانی در محل خواهد داشت بنابراین ضرورت راه‌اندازی چنین سرویسی بیش از پیش به چشم می‌آید.
با راه‌اندازی این سرویس، سبد خدمات شرکت امداد خودرو ایران در حال تکمیل بوده و این شرکت سعی می کند تمامی خدماتی که قابلیت اجرا در محل مشتری را دارد ارائه دهد تا به این شکل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، مشتریان محصولات ایران‌خودرو بتوانند از خدمات فنی و امدادی مطمئن و استاندارد و قطعات یدکی اصلی بهرمند شوند.

Iran Car Relief Services

 Semnanemdad khodro

khodro bar Semnan

khodro bar Semnan

yadak kesh Semnan

hamle khodro Semnan

khodrobar Semnan urmia

khodrobar  Semnan Semnan

car transfer from Semnan to tehran

 transfer car from Semnan to Semnan

car transfer from Semnan to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

موقعیت مکانی امداد خودرو سمنان،استان سمنان روی نقشه گوگل 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا