حمل خودرو ارومیه

حمل خودرو ارومیه – امداد ماشین ارومیه – امداد خودرو ارومیه

حمل خودرو ارومیه – امداد ماشین ارومیه – حمل خودرو ارومیه

با وجود این حقیقت که در هر ساعاتی از شبانه روز احتمال بروز مشکل در اتومبیل اعم از نقص فنی و یا سوانح جاده ای مانند تصادف، وجود دارد و امکان حرکت اتومبیل نیست حمل خودرو از طریق ناوگان های آماده خود در سطح شهر ارومیه و حومه و سایر منطقه های کشور آماده ی همراهی این عزیزان می باشد.

حمل خودرو ایران با ارائه خدماتی همچون امداد خودرو ارومیه، خودرو بر ارومیه، از طریق راه های ارتباطی مختلف و آسان 24 ساعته پاسخ گوی مردم عزیز ایران می باشد. همکاران ما پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز به منظور برطرف ساختن مشکل و یا حمل خودرو به محل اعزام می شوند.

تعدادی از خدمات حمل خودرو ایران

 • خدمات تعمیرگاهی ارومیه،
 • خدمات سیار ارومیه،
 • خدمات در محل کار  و یا درب منزل،
 • خدمات تلفتی و مشاوره ای ارومیه،
 • خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان آذربایجان غربی و سرتاسر کشور

جهت درخواست امداد خودرو ارومیه ، یدک کش ارومیه ، حمل خودرو ارومیه ، خودرو بر ارومیه ، خودروبر ارومیه با شماره تماس های امداد خودرو کشوری تماس حاصل فرمایید:

حمل خودرو ارومیه : 04491011501

امداد خودرو ارومیه : 04491011501

خودرو بر ارومیه : 04491011501

یدک کش ارومیه : 04491011501

شماره تماس های حمل خودرو ارومیه

 • شماره حمل خودرو ارومیه: 04491011501
 • تماس با حمل خودرو ارومیه: 04491011501
 • شماره تلفن حمل خودرو ارومیه: 04491011501

در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر ساعتی از شبانه روز و در سراسر کشور می‌ توانید با یکی از تلفن‌ های حمل خودرو  ارتباط بر قرار کرده، تا امدادگران شرکت حمل خودرو ایران به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودرو ی شما نمایند.

"خودروبر

معرفی حمل خودرو ارومیه

حمل خودرو ایران، نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی را در سراسر کشور دارا بوده که با داشتن مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های خودرو ی امدادی سبک و سنگین، به خدمات در سرتاسر ارومیه به صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود می پردازد.

"خودروبر

خدمات سیار حمل خودرو ایران

از مهم‌ترین خدمات شركت حمل خودرو ایران ارائه خدمات امدادی سیار است. كه از سال ۱۳۷۹ شركت حمل خودرو ایران با ارائه این خدمت كار خود را در این زمینه ارائه آغاز ساخت.

خدمات قابل ارائه امدادی:

 • راه اندازی تلفنی
 •  خدمات عمومی امدادی
 •  امداد سریع
 •  امداد پلاس
 •  امداد گلس
 • سرویس­ در محل (AUTOCLICK)
 •  حمل خودرو
 •  امداد سوئیچ

شماری از دلایل مهم که حضور حمل خودرو ایران را ضروری می نماید:

 •  افزايش شمار وسایل نقلیه توليدي توسط گروه صنعتي ايران خودرو و افزایش خریداران و تنوع آن ها در سراسر كشور
 •  نبود و یا کمبود مركز هایی به منظور ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و مفید به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 •  افزايش نياز ها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش
 •  ضرورت توجه و رفع اين نياز ها و تولد انتظار های روز و جدید

حمل خودرو ارومیه

خودروبر ارومیه

حمل خودروارومیه

ماشین بر ارومیه

یدک کش ارومیه

حمل خودرو ارومیه

امداد ماشین ارومیه

حمل خودرو سیار ارومیه

امداد ماشین در ارومیه

خودروسوار ارومیه

کفی حمل خودرو ارومیه

امدادخودرو سیار ارومیه

امداد خودرو ارومیه

سید مهدی حسینی رئیس امور صنفی حمل خودرو کشور: در جست و جوی حمل خودرو در موتور های جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابر می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

دکتر حسینی نیری

برای جا به جا کردن خودروهای خراب شده و تصادفی و خودروهای صفر و نیز شاسی بلند به صورت درون شهری و یا برون شهری با نازلترین قیمت و جا به جایی سریع و مطمعن خودرو های شما عزیزان با حمل خودرو ارومیه در خدمتتان هستیم.

خدمات امدادخودرو ارومیه در سطح استان آذربایجان غربی

خـــودرو بر ارومیه، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های حمل خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

خدمات حمل خودرو ایران می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

حمل خودرو کشوری

نحوه تماس با حمل خودرو ارومیه

شاید برای معدود راننده ای پیش نیامده باشد که در هنگام رانندگی برای رسیدن به مقصد اتومبیل وی دچار مشکل ناگهانی نشود. گاهی تعمیر و رفع این نوع مشکلات بدون ابزار و یا بدون متخصص امکان پذیر نیست. خــــــودرو بر ارومیه بهترین راه حل برای رفع این مشکل و زدودن استرس و نگرانی از شخص راننده گرامی و سایر سر نشینان خودرو است. با تماس با خــودروبر ارومیه، نمایندگان کار کشته حمل خودرو ارومیه درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا جابه جایی خودرو شما به نزدکی ترین مرکز امدادی می نمایند.

خــودروبر ارومیه

 • امدادخودرو آزاد راه ارومیه
 • امــداد جاده ای اتوبان ارومیه
 • خـــودرو بر جاده ای ارومیه
 • خــودرو بر فوری ارومیه
 • خــودرو سوار شبانه روزی ارومیه
 • یدک کش آزادراه ارومیه
 • خــودرو سوار جاده ای ارومیه

خدمات ارتباطی

این خدمت شامل پاسخ گویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان و مشاوره فنی می باشد.

درصورت امکان راه اندازی خودرو توسط سرنشین، کارشناسان مرکز پاسخگویی حمل خودرو ایران در تمامی ساعت در طول شبانه روز آماده برای راهنمایی های فنی هستند.

بسیاری از مشکلات که توسط مشتری به کارشناسان خبره مرکز پاسخگویی خـــودرو بر ارومیه بیان می شود، قابل برطرف سازی توسط تماس گیرنده در محل است. کارشناسان فنی مستقر در مرکز پاسخگویی تا جایی که امکان دارد تلاش می کنند با ارائه راهنمایی و راهکار های مناسب و تخصصی در بازگشت خودرو به حالت عادی به تماس گیرنده وظایف خود را به شایسته ترین حالت انجام دهند. شایان ذکر است، این خدمات توسط حمل خودرو ایران در راستای سیاست های مشتری مداری گروه صنعتی ایران خودرو به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

"خودروبر

امداد سوئیچ

شرکت امدادخودرو ایران برای رفع مشکل جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درها نیز چاره‌ای اندیشیده است و  اقدام به راه‌اندازی سرویسی جدید جهت ارائه خدمات در زمینه قفل و سوئیچ خودرو کرده است.

این سرویس که “امداد سوئیچ” نامگذاری شده است شامل خدمات گسترده و متنوعی است که می‌تواند در شرایط اضطراری، مالکان محصولات شرکت ایران خودرو را یاری کند. یکی از اولین و ساده‌ترین مشکلاتی که برای خودروهای امروزی به دفعات پیش خواهد آمد، جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درب‌ها و یا مشکل در تعریف سوئیچ است که در نتیجه آن به دلیل وجود سیستم ضد سرقت ایموبلایزر خودرو روشن نخواهد شد.

بنابراین استفاده از خدمات این سرویس می‌تواند بسیار کاربردی و حیاتی باشد. همچنین معمولاً در زمان بروز مشکلاتی از این قبیل، خودرو قادر به روشن شدن یا حرکت نخواهد بود و مالک وسیله نقلیه نیاز به امدادرسانی در محل خواهد داشت بنابراین ضرورت راه‌اندازی چنین سرویسی بیش از پیش به چشم می‌آید.
با راه‌اندازی این سرویس، سبد خدمات شرکت حمل خودرو ایران در حال تکمیل بوده و این شرکت سعی می کند تمامی خدماتی که قابلیت اجرا در محل مشتری را دارد ارائه دهد تا به این شکل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، مشتریان محصولات ایران‌خودرو بتوانند از خدمات فنی و امدادی مطمئن و استاندارد و قطعات یدکی اصلی بهرمند شوند.

شهر های تحت پوشش خدمات امداد خودرو کشوری

امداد خودرو کشوری علاوه بر شهر تهران و همچنین تمام شهر های استان تهران، شهر ها و مناطق دیگر استان های ایران همچون حمل خودرو ارومیه را تحت پوشش خود دارد.

سرویس های ارائه شده در این مجموعه، در شهر های شیراز, قم, مشهد, شهرکرد, رشت, کرمان, تبریز, سنندج, ارومیه و سایر شهر های ایران به امداد جویان عزیز ارائه می گردد. شماره تماس امداد خودرو در کشوری برای هر استان در جدول زیر آمده است.

با این شماره ها شما عزیزان در اسرع وقت می توانید از خدمات امداد خودرو کشوری در محل مورد نظر استفاده کنید.

شماره تماس امداد خودرو کشوری در سایر استان ها

 

نام استانتلفننام استانتلفن
آذربایجان شرقی۰۴۱۹۱۰۱۴۳۶۷سیستان و بلوچستان۰۵۴۹۱۰۱۴۳۶۷
لرستان۰۶۶۹۱۰۱۴۳۶۷کرمانشاه۰۸۳۹۱۰۱۴۳۶۷
اردبیل۰۴۵۹۱۰۱۴۳۶۷یزد۰۳۵۹۱۰۱۴۳۶۷
اصفهان۰۳۱۹۱۰۱۴۳۶۷تهران۰۲۱۹۱۰۱۴۳۶۷
البرز۰۲۶۹۱۰۱۴۳۶۷قم۰۲۵۹۱۰۱۴۳۶۷
ایلام۰۸۴۹۱۰۱۴۳۶۷کرمان۰۳۴۹۱۰۱۴۳۶۷
بوشهر۰۷۷۹۱۰۱۴۳۶۷گلستان۰۱۷۹۱۰۱۴۳۶۷
آذربایجان غربی۰۴۴۹۱۰۱۴۳۶۷کهگیلویه و بویراحمد۰۷۴۹۱۰۱۴۳۶۷
چهارمحال و بختیاری۰۳۸۹۱۰۱۴۳۶۷گیلان۰۱۳۹۱۰۱۴۳۶۷
خراسان جنوبی۰۵۶۹۱۰۱۴۳۶۷کردستان۰۸۷۹۱۰۱۴۳۶۷
خراسان رضوی۰۵۱۹۱۰۱۴۳۶۷مازندران۰۱۱۹۱۰۱۴۳۶۷
خراسان شمالی۰۵۸۹۱۰۱۴۳۶۷مرکزی۰۸۶۹۱۰۱۴۳۶۷
خوزستان۰۶۱۹۱۰۱۴۳۶۷هرمزگان۰۷۶۹۱۰۱۴۳۶۷
زنجان۰۲۴۹۱۰۱۴۳۶۷همدان۰۸۱۹۱۰۱۴۳۶۷
سمنان۰۲۳۹۱۰۱۴۳۶۷فارس۰۷۱۹۱۰۱۴۳۶۷

 

Iran Car Relief Services

 Urmiaemdad khodro

hamlekhodro Urmia

khodro bar Urmia

yadak kesh Urmia

hamle khodro Urmia

khodrobar Urmia urmia

khodrobar  Urmia Urmia

car transfer from Urmia to tehran

 transfer car from Urmia to Urmia

car transfer from Urmia to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

موقعیت مکانی خــودروبر ارومیه روی نقشه گوگل 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا