امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران – امداد ماشین دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران – حمل خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران – امداد ماشین دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران – حمل خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

با وجود این حقیقت که در هر ساعاتی از شبانه روز احتمال بروز مشکل در اتومبیل اعم از نقص فنی و یا سوانح جاده ای مانند تصادف، وجود دارد و امکان حرکت اتومبیل نیست امداد خودرو از طریق ناوگان های آماده خود در سطح شهر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران و حومه و سایر منطقه های کشور آماده ی همراهی این عزیزان می باشد.

امداد خودرو ایران از طریق راه های ارتباطی مختلف و آسان 24 ساعته پاسخ گوی مردم عزیز ایران می باشد. همکاران ما پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز به منظور برطرف ساختن مشکل و یا حمل خودرو به محل اعزام می شوند.

تعدادی از خدمات امداد خودرو ایران

 • خدمات تعمیرگاهی دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران ،
 • خدمات سیار دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران ،
 • خدمات در محل کار  و یا درب منزل،
 • خدمات تلفتی و مشاوره ای دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران ،
 • خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران و سرتاسر کشور

شماره تماس امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران : 02191014367

خودرو بر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران : 02191014367

امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران : 02191014367

در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر ساعتی از شبانه روز و در سراسر کشور می‌ توانید با یکی از تلفن‌ های امداد خودرو  ارتباط بر قرار کرده، تا امدادگران شرکت امداد خودرو ایران به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودرو ی شما نمایند.

امداد-خودرو-تهران -حمل-ماشین-تهران -امداد-خودرو-تهران
امداد-خودرو- دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران -حمل-ماشین- دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران -امدادخودرو- دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

معرفی امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امداد خودرو ایران، نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی را در سراسر کشور دارا بوده که با داشتن مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های خودرو ی امدادی سبک و سنگین، به خدمات در سرتاسر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران به صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود می پردازد.

خودرو بر تهران - ماشین بر تهران

خدمات سیار امداد خودرو ایران

از مهم‌ترین خدمات شركت امداد خودرو ایران ارائه خدمات امدادی سیار است. كه از سال ۱۳۷۹ شركت امداد خودرو ایران با ارائه این خدمت كار خود را در این زمینه ارائه آغاز ساخت.

خدمات قابل ارائه امدادی:

 • راه اندازی تلفنی
 •  خدمات عمومی امدادی
 •  امداد سریع
 •  امداد پلاس
 •  امداد گلس
 • سرویس­ در محل (AUTOCLICK)
 •  حمل خودرو
 •  امداد سوئیچ

شماری از دلایل مهم که حضور امداد خودرو ایران را ضروری می نماید:

 •  افزايش شمار وسایل نقلیه توليدي توسط گروه صنعتي ايران خودرو و افزایش خریداران و تنوع آن ها در سراسر كشور
 •  نبود و یا کمبود مركز هایی به منظور ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و مفید به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 •  افزايش نياز ها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش
 •  ضرورت توجه و رفع اين نياز ها و تولد انتظار های روز و جدید

امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

خودرو بر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

خودروبر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

ماشین بر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

یدک کش دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

خودروبر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امداد ماشین دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

حمل خودرو سیار دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امداد ماشین در دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

خودروسوار دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

کفی حمل خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امدادخودرو سیار دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

سید مهدی حسینی رئیس امور صنفی امداد خودرو کشور: در جست و جوی امداد خودرو در موتور های جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابر می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

دکتر حسینی نیری

برای جا به جا کردن خودروهای خراب شده و تصادفی و خودروهای صفر و نیز شاسی بلند به صورت درون شهری و یا برون شهری با نازلترین قیمت و جا به جایی سریع و مطمعن خودرو های شما عزیزان با خودروبر دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران در خدمتتان هستیم.

خدمات امداد خــودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران در سطح استان دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران ، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

خدمات امداد خودرو ایران می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

امداد خودرو کشوری

نحوه تماس با امداد خـودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

شاید برای معدود راننده ای پیش نیامده باشد که در هنگام رانندگی برای رسیدن به مقصد اتومبیل وی دچار مشکل ناگهانی نشود. گاهی تعمیر و رفع این نوع مشکلات بدون ابزار و یا بدون متخصص امکان پذیر نیست. امدادخودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران بهترین راه حل برای رفع این مشکل و زدودن استرس و نگرانی از شخص راننده گرامی و سایر سر نشینان خودرو است. با تماس با امدادخودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران ، نمایندگان کار کشته امدادخودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا جابه جایی خودرو شما به نزدکی ترین مرکز امدادی می نمایند.

امداد خــودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

 • امدادخودرو آزاد راه دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران
 • امداد جاده ای اتوبان دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران
 • امدادخودرو جاده ای دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران
 • خودرو بر فوری دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران
 • خودرو سوار شبانه روزی دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران
 • یدک کش آزادراه دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران
 • خودرو سوار جاده ای دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران

خدمات ارتباطی

این خدمت شامل پاسخ گویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان و مشاوره فنی می باشد.

درصورت امکان راه اندازی خودرو توسط سرنشین، کارشناسان مرکز پاسخگویی امداد خودرو ایران در تمامی ساعت در طول شبانه روز آماده برای راهنمایی های فنی هستند.

بسیاری از مشکلات که توسط مشتری به کارشناسان خبره مرکز پاسخگویی امدادخودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران بیان می شود، قابل برطرف سازی توسط تماس گیرنده در محل است. کارشناسان فنی مستقر در مرکز پاسخگویی تا جایی که امکان دارد تلاش می کنند با ارائه راهنمایی و راهکار های مناسب و تخصصی در بازگشت خودرو به حالت عادی به تماس گیرنده وظایف خود را به شایسته ترین حالت انجام دهند. شایان ذکر است، این خدمات توسط امداد خودرو ایران در راستای سیاست های مشتری مداری گروه صنعتی ایران خودرو به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

امداد خودرو تهران - ماشین بر تهران

امداد سوئیچ

شرکت امدادخودرو ایران برای رفع مشکل جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درها نیز چاره‌ای اندیشیده است و  اقدام به راه‌اندازی سرویسی جدید جهت ارائه خدمات در زمینه قفل و سوئیچ خودرو کرده است.

این سرویس که “امداد سوئیچ” نامگذاری شده است شامل خدمات گسترده و متنوعی است که می‌تواند در شرایط اضطراری، مالکان محصولات شرکت ایران خودرو را یاری کند. یکی از اولین و ساده‌ترین مشکلاتی که برای خودروهای امروزی به دفعات پیش خواهد آمد، جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درب‌ها و یا مشکل در تعریف سوئیچ است که در نتیجه آن به دلیل وجود سیستم ضد سرقت ایموبلایزر خودرو روشن نخواهد شد.

بنابراین استفاده از خدمات این سرویس می‌تواند بسیار کاربردی و حیاتی باشد. همچنین معمولاً در زمان بروز مشکلاتی از این قبیل، خودرو قادر به روشن شدن یا حرکت نخواهد بود و مالک وسیله نقلیه نیاز به امدادرسانی در محل خواهد داشت بنابراین ضرورت راه‌اندازی چنین سرویسی بیش از پیش به چشم می‌آید.
با راه‌اندازی این سرویس، سبد خدمات شرکت امداد خودرو ایران در حال تکمیل بوده و این شرکت سعی می کند تمامی خدماتی که قابلیت اجرا در محل مشتری را دارد ارائه دهد تا به این شکل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، مشتریان محصولات ایران‌خودرو بتوانند از خدمات فنی و امدادی مطمئن و استاندارد و قطعات یدکی اصلی بهرمند شوند.

Iran Car Relief Services

emdad khodro Chitgar Lake Tehran

khodro bar Chitgar Lake Tehran

khodro bar Chitgar Lake Tehran

yadak kesh Chitgar Lake Tehran

hamle khodro Chitgar Lake Tehran

khodrobar Chitgar Lake Tehran urmia

khodrobar  Chitgar Lake Tehran Chitgar Lake Tehran

car transfer from Chitgar Lake Tehran to tehran

 transfer car from Chitgar Lake Tehran to Chitgar Lake Tehran

car transfer from Chitgar Lake Tehran to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

موقعیت مکانی امداد خودرو دریاچه چیتگر خلیج فارس تهران روی نقشه گوگل 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا