خودروبر بروجرد - امداد ماشین بروجرد - حمل خودرو بروجرد

خودروبر بروجرد – امداد ماشین بروجرد – حمل خودرو بروجرد

خودروبر بروجرد – امداد ماشین بروجرد – حمل خودرو بروجرد

با وجود این حقیقت که در هر ساعاتی از شبانه روز احتمال بروز مشکل در اتومبیل اعم از نقص فنی و یا سوانح جاده ای مانند تصادف، وجود دارد و امکان حرکت اتومبیل نیست خودروبر از طریق ناوگان های آماده خود در سطح شهر بروجرد و حومه و سایر منطقه های کشور آماده ی همراهی این عزیزان می باشد.

خودروبر ایران از طریق راه های ارتباطی مختلف و آسان 24 ساعته پاسخ گوی مردم عزیز ایران می باشد. همکاران ما پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز به منظور برطرف ساختن مشکل و یا حمل خودرو به محل اعزام می شوند.

تعدادی از خدمات خودروبر ایران

 • خدمات تعمیرگاهی بروجرد،
 • خدمات سیار بروجرد،
 • خدمات در محل کار  و یا درب منزل،
 • خدمات تلفتی و مشاوره ای بروجرد،
 • خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان لرستان و سرتاسر کشور

شماره تماس خودروبر بروجرد

خـودروبر بروجرد : 06691011501

خودروبر بروجرد : 06691011501

خــودروبر بروجرد : 06691011501

در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر ساعتی از شبانه روز و در سراسر کشور می‌ توانید با یکی از تلفن‌ های خودروبر  ارتباط بر قرار کرده، تا امدادگران شرکت خودروبر ایران به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودرو ی شما نمایند.

خودروبر بروجرد - امداد ماشین بروجرد - حمل خودرو بروجرد
خودروبر بروجرد – امداد ماشین بروجرد – حمل خودرو بروجرد

معرفی خودروبر بروجرد

خودروبر ایران، نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی را در سراسر کشور دارا بوده که با داشتن مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های خودرو ی امدادی سبک و سنگین، به خدمات در سرتاسر بروجرد به صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود می پردازد.

خودروبر بروجرد - امداد ماشین بروجرد - حمل خودرو بروجرد
خودروبر بروجرد – امداد ماشین بروجرد – حمل خودرو بروجرد

خدمات سیار خودروبر ایران

از مهم‌ترین خدمات شركت خودروبر ایران ارائه خدمات امدادی سیار است. كه از سال ۱۳۷۹ شركت خودروبر ایران با ارائه این خدمت كار خود را در این زمینه ارائه آغاز ساخت.

خدمات قابل ارائه امدادی:

 • راه اندازی تلفنی
 •  خدمات عمومی امدادی
 •  امداد سریع
 •  امداد پلاس
 •  امداد گلس
 • سرویس­ در محل (AUTOCLICK)
 •  حمل خودرو
 •  امداد سوئیچ

شماری از دلایل مهم که حضور خودروبر ایران را ضروری می نماید:

 •  افزايش شمار وسایل نقلیه توليدي توسط گروه صنعتي ايران خودرو و افزایش خریداران و تنوع آن ها در سراسر كشور
 •  نبود و یا کمبود مركز هایی به منظور ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و مفید به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 •  افزايش نياز ها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش
 •  ضرورت توجه و رفع اين نياز ها و تولد انتظار های روز و جدید

خودروبر بروجرد

خـودروبر بروجرد

خــودروبر بروجرد

ماشین بر بروجرد

یدک کش بروجرد

خودروبـر بروجرد

امداد ماشین بروجرد

حمل خودرو سیار بروجرد

امداد ماشین در بروجرد

خودروسوار بروجرد

کفی حمل خودرو بروجرد

امدادخودرو سیار بروجرد

سید مهدی حسینی رئیس امور صنفی خودروبر کشور: در جست و جوی خودروبر در موتور های جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابر می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

دکتر حسینی نیری

برای جا به جا کردن خودروهای خراب شده و تصادفی و خودروهای صفر و نیز شاسی بلند به صورت درون شهری و یا برون شهری با نازلترین قیمت و جا به جایی سریع و مطمعن خودرو های شما عزیزان با خودروبر بروجرد در خدمتتان هستیم.

خدمات خودروبر بروجرد در سطح استان لرستان

خـــودرو بر بروجرد، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های خودروبر ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

خدمات خودروبر ایران می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

خودروبر کشوری

نحوه تماس با خودروبر بروجرد

شاید برای معدود راننده ای پیش نیامده باشد که در هنگام رانندگی برای رسیدن به مقصد اتومبیل وی دچار مشکل ناگهانی نشود. گاهی تعمیر و رفع این نوع مشکلات بدون ابزار و یا بدون متخصص امکان پذیر نیست. خــــــودرو بر بروجرد بهترین راه حل برای رفع این مشکل و زدودن استرس و نگرانی از شخص راننده گرامی و سایر سر نشینان خودرو است. با تماس با خــودروبر بروجرد، نمایندگان کار کشته خودروبر بروجرد درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا جابه جایی خودرو شما به نزدکی ترین مرکز امدادی می نمایند.

خــودروبر بروجرد

 • امدادخودرو آزاد راه بروجرد
 • امــداد جاده ای اتوبان بروجرد
 • خـــودرو بر جاده ای بروجرد
 • خــودرو بر فوری بروجرد
 • خــودرو سوار شبانه روزی بروجرد
 • یدک کش آزادراه بروجرد
 • خــودرو سوار جاده ای بروجرد

خدمات ارتباطی

این خدمت شامل پاسخ گویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان و مشاوره فنی می باشد.

درصورت امکان راه اندازی خودرو توسط سرنشین، کارشناسان مرکز پاسخگویی خودروبر ایران در تمامی ساعت در طول شبانه روز آماده برای راهنمایی های فنی هستند.

بسیاری از مشکلات که توسط مشتری به کارشناسان خبره مرکز پاسخگویی خـــودرو بر بروجرد بیان می شود، قابل برطرف سازی توسط تماس گیرنده در محل است. کارشناسان فنی مستقر در مرکز پاسخگویی تا جایی که امکان دارد تلاش می کنند با ارائه راهنمایی و راهکار های مناسب و تخصصی در بازگشت خودرو به حالت عادی به تماس گیرنده وظایف خود را به شایسته ترین حالت انجام دهند. شایان ذکر است، این خدمات توسط خودروبر ایران در راستای سیاست های مشتری مداری گروه صنعتی ایران خودرو به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

خودروبر بروجرد - امداد ماشین بروجرد - حمل خودرو بروجرد
خودروبر بروجرد – امداد ماشین بروجرد – حمل خودرو بروجرد

امداد سوئیچ

شرکت امدادخودرو ایران برای رفع مشکل جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درها نیز چاره‌ای اندیشیده است و  اقدام به راه‌اندازی سرویسی جدید جهت ارائه خدمات در زمینه قفل و سوئیچ خودرو کرده است.

این سرویس که “امداد سوئیچ” نامگذاری شده است شامل خدمات گسترده و متنوعی است که می‌تواند در شرایط اضطراری، مالکان محصولات شرکت ایران خودرو را یاری کند. یکی از اولین و ساده‌ترین مشکلاتی که برای خودروهای امروزی به دفعات پیش خواهد آمد، جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درب‌ها و یا مشکل در تعریف سوئیچ است که در نتیجه آن به دلیل وجود سیستم ضد سرقت ایموبلایزر خودرو روشن نخواهد شد.

بنابراین استفاده از خدمات این سرویس می‌تواند بسیار کاربردی و حیاتی باشد. همچنین معمولاً در زمان بروز مشکلاتی از این قبیل، خودرو قادر به روشن شدن یا حرکت نخواهد بود و مالک وسیله نقلیه نیاز به امدادرسانی در محل خواهد داشت بنابراین ضرورت راه‌اندازی چنین سرویسی بیش از پیش به چشم می‌آید.
با راه‌اندازی این سرویس، سبد خدمات شرکت خودروبر ایران در حال تکمیل بوده و این شرکت سعی می کند تمامی خدماتی که قابلیت اجرا در محل مشتری را دارد ارائه دهد تا به این شکل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، مشتریان محصولات ایران‌خودرو بتوانند از خدمات فنی و امدادی مطمئن و استاندارد و قطعات یدکی اصلی بهرمند شوند.

Iran Car Relief Services

 Borujerdemdad khodro

khodro bar Borujerd

khodro bar Borujerd

yadak kesh Borujerd

hamle khodro Borujerd

khodrobar Borujerd urmia

khodrobar  Borujerd Borujerd

car transfer from Borujerd to tehran

 transfer car from Borujerd to Borujerd

car transfer from Borujerd to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

موقعیت مکانی خــودروبر بروجرد روی نقشه گوگل 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا