خودروبر نطنز،استان اصفهان - امداد ماشین نطنز،استان اصفهان - حمل خودرو نطنز،استان اصفهان

خودروبر نطنز،استان اصفهان – امداد ماشین نطنز،استان اصفهان – حمل خودرو نطنز،استان اصفهان

خودروبر نطنز،استان اصفهان – امداد ماشین نطنز،استان اصفهان – حمل خودرو نطنز،استان اصفهان

با وجود این حقیقت که در هر ساعاتی از شبانه روز احتمال بروز مشکل در اتومبیل اعم از نقص فنی و یا سوانح جاده ای مانند تصادف، وجود دارد و امکان حرکت اتومبیل نیست خودروبر از طریق ناوگان های آماده خود در سطح شهر نطنز،استان اصفهان و حومه و سایر منطقه های کشور آماده ی همراهی این عزیزان می باشد.

خودروبر ایران از طریق راه های ارتباطی مختلف و آسان 24 ساعته پاسخ گوی مردم عزیز ایران می باشد. همکاران ما پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز به منظور برطرف ساختن مشکل و یا حمل خودرو به محل اعزام می شوند.

تعدادی از خدمات خودروبر ایران

 • خدمات تعمیرگاهی نطنز،استان اصفهان،
 • خدمات سیار نطنز،استان اصفهان،
 • خدمات در محل کار  و یا درب منزل،
 • خدمات تلفتی و مشاوره ای نطنز،استان اصفهان،
 • خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان اصفهان و سرتاسر کشور

شماره تماس خودروبر نطنز،استان اصفهان

خودروبر نطنز،استان اصفهان : 03191011501

خـودروبر نطنز،استان اصفهان : 03191011501

خــودروبر نطنز،استان اصفهان : 03191011501

در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر ساعتی از شبانه روز و در سراسر کشور می‌ توانید با یکی از تلفن‌ های خودروبر  ارتباط بر قرار کرده، تا امدادگران شرکت خودروبر ایران به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودرو ی شما نمایند.

خودروبر گرمسار - امداد ماشین گرمسار - حمل خودرو گرمسار
خودروبر نطنز،استان اصفهان – امداد ماشین نطنز،استان اصفهان – حمل خودرو نطنز،استان اصفهان

معرفی خودروبر نطنز،استان اصفهان

خودروبر ایران، نمایندگی های استانی و مراکز پیام شبانه روزی را در سراسر کشور دارا بوده که با داشتن مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های خودرو ی امدادی سبک و سنگین، به خدمات در سرتاسر نطنز،استان اصفهان به صورت 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش خود می پردازد.

خودروبر گرمسار - امداد ماشین گرمسار - حمل خودرو گرمسار
خودروبر نطنز،استان اصفهان – امداد ماشین نطنز،استان اصفهان – حمل خودرو نطنز،استان اصفهان

خدمات سیار خودروبر ایران

از مهم‌ترین خدمات شركت خودروبر ایران ارائه خدمات امدادی سیار است. كه از سال ۱۳۷۹ شركت خودروبر ایران با ارائه این خدمت كار خود را در این زمینه ارائه آغاز ساخت.

خدمات قابل ارائه امدادی:

 • راه اندازی تلفنی
 •  خدمات عمومی امدادی
 •  امداد سریع
 •  امداد پلاس
 •  امداد گلس
 • سرویس­ در محل (AUTOCLICK)
 •  حمل خودرو
 •  امداد سوئیچ

شماری از دلایل مهم که حضور خودروبر ایران را ضروری می نماید:

 •  افزايش شمار وسایل نقلیه توليدي توسط گروه صنعتي ايران خودرو و افزایش خریداران و تنوع آن ها در سراسر كشور
 •  نبود و یا کمبود مركز هایی به منظور ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و مفید به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
 •  افزايش نياز ها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش
 •  ضرورت توجه و رفع اين نياز ها و تولد انتظار های روز و جدید

خودروبر نطنز،استان اصفهان

خـودروبر نطنز،استان اصفهان

خــودروبر نطنز،استان اصفهان

ماشین بر نطنز،استان اصفهان

یدک کش نطنز،استان اصفهان

خودروبر نطنز،استان اصفهان

امداد ماشین نطنز،استان اصفهان

حمل خودرو سیار نطنز،استان اصفهان

امداد ماشین در نطنز،استان اصفهان

خودروسوار نطنز،استان اصفهان

کفی حمل خودرو نطنز،استان اصفهان

امدادخودرو سیار نطنز،استان اصفهان

سید مهدی حسینی رئیس امور صنفی خودروبر کشور: در جست و جوی خودروبر در موتور های جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابر می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

دکتر حسینی نیری

برای جا به جا کردن خودروهای خراب شده و تصادفی و خودروهای صفر و نیز شاسی بلند به صورت درون شهری و یا برون شهری با نازلترین قیمت و جا به جایی سریع و مطمعن خودرو های شما عزیزان با خودروبر نطنز،استان اصفهان در خدمتتان هستیم.

خدمات خودروبر نطنز،استان اصفهان در سطح استان اصفهان

خـــودرو بر نطنز،استان اصفهان، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار به مشتریان خود به صورت شبانه روز آماده امدادرسانی میباشد. به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های خودروبر ارائه می شوند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود.

خدمات خودروبر ایران می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

خودروبر کشوری

نحوه تماس با خودروبر نطنز،استان اصفهان

شاید برای معدود راننده ای پیش نیامده باشد که در هنگام رانندگی برای رسیدن به مقصد اتومبیل وی دچار مشکل ناگهانی نشود. گاهی تعمیر و رفع این نوع مشکلات بدون ابزار و یا بدون متخصص امکان پذیر نیست. خــــــودرو بر نطنز،استان اصفهان بهترین راه حل برای رفع این مشکل و زدودن استرس و نگرانی از شخص راننده گرامی و سایر سر نشینان خودرو است. با تماس با خــودروبر نطنز،استان اصفهان، نمایندگان کار کشته خودروبر نطنز،استان اصفهان درسریع ترین زمان در کنار شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل فنی و یا جابه جایی خودرو شما به نزدکی ترین مرکز امدادی می نمایند.

خــودروبر نطنز،استان اصفهان

 • امدادخودرو آزاد راه نطنز،استان اصفهان
 • امــداد جاده ای اتوبان نطنز،استان اصفهان
 • خـــودرو بر جاده ای نطنز،استان اصفهان
 • خــودرو بر فوری نطنز،استان اصفهان
 • خــودرو سوار شبانه روزی نطنز،استان اصفهان
 • یدک کش آزادراه نطنز،استان اصفهان
 • خــودرو سوار جاده ای نطنز،استان اصفهان

خدمات ارتباطی

این خدمت شامل پاسخ گویی به درخواست مشتریان، راهنمایی و راه اندازی تلفنی، اطلاع رسانی، پیگیری امور مشتریان و مشاوره فنی می باشد.

درصورت امکان راه اندازی خودرو توسط سرنشین، کارشناسان مرکز پاسخگویی خودروبر ایران در تمامی ساعت در طول شبانه روز آماده برای راهنمایی های فنی هستند.

بسیاری از مشکلات که توسط مشتری به کارشناسان خبره مرکز پاسخگویی خـــودرو بر نطنز،استان اصفهان بیان می شود، قابل برطرف سازی توسط تماس گیرنده در محل است. کارشناسان فنی مستقر در مرکز پاسخگویی تا جایی که امکان دارد تلاش می کنند با ارائه راهنمایی و راهکار های مناسب و تخصصی در بازگشت خودرو به حالت عادی به تماس گیرنده وظایف خود را به شایسته ترین حالت انجام دهند. شایان ذکر است، این خدمات توسط خودروبر ایران در راستای سیاست های مشتری مداری گروه صنعتی ایران خودرو به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

خودروبر نطنز،استان اصفهان - امداد ماشین نطنز،استان اصفهان - حمل خودرو نطنز،استان اصفهان
خودروبر نطنز،استان اصفهان – امداد ماشین نطنز،استان اصفهان – حمل خودرو نطنز،استان اصفهان

امداد سوئیچ

شرکت امدادخودرو ایران برای رفع مشکل جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درها نیز چاره‌ای اندیشیده است و  اقدام به راه‌اندازی سرویسی جدید جهت ارائه خدمات در زمینه قفل و سوئیچ خودرو کرده است.

این سرویس که “امداد سوئیچ” نامگذاری شده است شامل خدمات گسترده و متنوعی است که می‌تواند در شرایط اضطراری، مالکان محصولات شرکت ایران خودرو را یاری کند. یکی از اولین و ساده‌ترین مشکلاتی که برای خودروهای امروزی به دفعات پیش خواهد آمد، جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درب‌ها و یا مشکل در تعریف سوئیچ است که در نتیجه آن به دلیل وجود سیستم ضد سرقت ایموبلایزر خودرو روشن نخواهد شد.

بنابراین استفاده از خدمات این سرویس می‌تواند بسیار کاربردی و حیاتی باشد. همچنین معمولاً در زمان بروز مشکلاتی از این قبیل، خودرو قادر به روشن شدن یا حرکت نخواهد بود و مالک وسیله نقلیه نیاز به امدادرسانی در محل خواهد داشت بنابراین ضرورت راه‌اندازی چنین سرویسی بیش از پیش به چشم می‌آید.
با راه‌اندازی این سرویس، سبد خدمات شرکت خودروبر ایران در حال تکمیل بوده و این شرکت سعی می کند تمامی خدماتی که قابلیت اجرا در محل مشتری را دارد ارائه دهد تا به این شکل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، مشتریان محصولات ایران‌خودرو بتوانند از خدمات فنی و امدادی مطمئن و استاندارد و قطعات یدکی اصلی بهرمند شوند.

Iran Car Relief Services

 Natanzemdad khodro

khodro bar Natanz

khodro bar Natanz

yadak kesh Natanz

hamle khodro Natanz

khodrobar Natanz urmia

khodrobar  Natanz Natanz

car transfer from Natanz to tehran

 transfer car from Natanz to Natanz

car transfer from Natanz to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

موقعیت مکانی خــودروبر نطنز،استان اصفهان روی نقشه گوگل 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا